Veselīgs Starts filozofija ir līdzsvars. Katra diena, katrs lēmums, rīcība ir jauns starts pretī veselīgākai un garšīgākajai ikdienai. Veselīgs Starts nepauž viedokli par to kas ir veselīgi un kas nav. Tā zelta formula par to, kas ir veselīgi un nav ir jāatrod pašam. Katram ir sava veselīgā unikālā formula, pie kuras ķermenis jūtas viegls, smaids sejā par visiem 100, garastāvoklis un pašsajūta lieliska. Katram ir savs dzīvesveids, ritms un sava produktu panesība, vai nepanesība. Vienam veselīgi ir lietot uzturā gaļu, citiem nav, tas pats ar graudaugu produktiem un visu pārējo. To ko zinātnieki pierādījuši šodien, rīt šie pierādījumi var tik lauzti un klajā nāk pavisam citi, pie kam pretrunīgi.

Tāpat katram unikālai ir jābūt pieejai kad kuru produktu lietot. Pašsajūta ir rādītājs ceļā uz savu veselīgo formulu. Arī sports. Viens sporta veids uzmundrina, dod enerģiju, cits savukārt ir neciešams un pat garlaicīgs. Vienam ķermenis super jūtas tieši sportojot no rīta, citam vakarā. Tas vis ir tik individuāli un unikāli.

Lai sāktu sadzirdēt savu organismu ļoti svētīgi ir periodiski īslaicīgi izslēgt no uztura dažādus produktus, aizvietojot to ar citiem. Piem. cukuru, gaļu, piena produktus, graudus.

Pēc tam atsākot pakāpeniski tos lietot, ļoti labi sāksi just atšķirību un pamanīsi kā organisms uz tiem reaģē. Pakāpeniski soli pa solim izkristalizējas, kas der, kas neder un kad der un kad neder.

Veselīgs dzīvesveids tā nav dzelžaina pārliecība par to kas ir veselīgs, vai kas nav, tie ir mūžīgie līdzsvara meklējumi, starp sevi, dabu, savu dzīvesveidu, pārtiku, kustībām, labsajūtu un vispārējo harmoniju. Tādēļ atrodoties visu laiku jaunā startā, sava ideālās pašsajūtas meklējumos.

Veselīga starta pārliecība ir pārliecība, par to, ka pamatā būtu jālieto tie produkti, kas nāk no mūsu pašu reģiona. Kaut kas tajā visā ir…

Bez tam iepazīstot vietējos ražotājus, jāsaka, ka pašmāju produkti ir tik interesanti, kvalitatīvi un patiesi lieliski. Interesantas garšas un akcenti var pārvērt ikdienas maltīti pavisam citā garšu lidojumā.

Veselīgs Starts dalās ar idejām kā izmantojot mūsu pašmāju Latviskās garšas var pagatavotu lieliskas maltītes. Kur vien iespējams izslēdzot liekas taukvielas, treknumus, šur tur bez gaļas, bez cukura, bez govs piena produktiem, izmantojot augu valsts pienus. Pa svētkiem atļaujoties nopublicēt arī kādu našķu recepti.

Veselīgs Starts tā ir ideja, nevis dzelžaina pārliecība un uzskati par to kas ir veselīgi vai nav !