LATVIJAS  GARŠA        

Latvijā mājražotāji, zemnieku saimniecības ražo fantastiskus produktus. Kurus kombinējot kopā, ar panākt "wow" efektu. Izgaršojot dažādus vietējo ražotāju produktus arvien vairāk un vairāk pārsteidz to garša, kvalitāte, izdoma, unikalitāte un katra produkta īpašā "odziņa". Atliek vien ar mazumiņu, lai panāktu neaizmirstamu, īpašu garšu. Pievienot pāris akcentus, lai radītu unikālas receptes. Iedvesmojoties un sadarbojoties ar vietējiem ražotājiem ir tapušas lielākā daļa Veselīgs Starts receptes. 

Brīva vista

Kas gan var būt gardāks par lauku olu...absolūta klasika. Jebkurš ēdiens, kurā ir jābūt olai ir jābūt Brīvās vistas olai. Tā ir cita garša...tā ir pavisam cita ola.

Iegādāties šīs olas ir vieglāk par vieglu, tās pieved Bezmaksas uz jebkuru vietu Rīgā !

Graud Kafe

Dzīvā grauda putra, kas dod "mega super" enerģiju, tik vieglu gaisīgu, bet pa īstam spēcīgu. Graud Kafe lauž steriotipus par putru, kā garlaicīgo ēdienu. Nē, putra nav nekāds garlaicīgais ēdiens, tā var būt tik neierasti interesanti un piesātnāti garšīga...nu pagaršo un pārliecinies, par jauniem standartiem, jaunām garšām... 

Sezonāls, vietējs, dzīvs !Bioloģiskās kaņepju sēklas

Sapratu, ka kaņepes ir tas produkts, kuram mājās jābūt obligāti ! Pateicoties kaņepēm var panākt tik daudz dažādu bagātīgu garšu un piešķirt sātu veģetāram ēdienam. Bez tam mans mīļākais augu piens viennozīmīgi ir kļuvis kaņepju piens !

Parūpējies, lai arī Tavā virtuvē kaņepes ieņem īpašu vietu !

Z/S Kaņepītes

Z/S Kaņepītes protams ir, kas vairāk nekā kviešu milti. Kvalitāte, garša, sātīgums, piesātinātība, nu vienkārši izcili produkti ! Katras virtuves pamats uz kura būvēt receptes un idejas par gardām lietām...Nogaršojot šos lieliskos produktus, es sapratu, ka neko nesaprotu par produktiem. Nu kā gan līdz šim viņi nebija manā ikdienā... :)

Z/S Kaņepītes - produkti, kas paceļ receptes citā līmenī !

Siera Ražotne

Siera ražotne - mājas nūdelīšu karaliene ! Nu vienkārši - super ! Ātri pagatavojamas, kvalitāte, garša... nu super ! Un visam pa virsu sierāboliņa Zaļais siers. Bez taukiem. Siers bez taukiem - līdz šim to nespēju iedomāties !

Šie arī absolūti man favorīti !

Pārliecinies un izgaršo !

Giuseppe Chips

Garšīgas, kraukšķīgas un izteiksmīgas garšas.

Meklē Giuseppe Chips šeit !

Ķiploku pasaule

Ķiploku pasaule - absolūti pārsteidzoša, tik daudz gardu mērcīšu, katra ar savu "odziņu" un raksturiņu. Ar Ķiploku pasauli, ķiploki kļūs par Tavu ikdienu !

Izgaršo Ķiploku pasauli !

Dabas auglis, Baltic Citrus

Sulīgas un super gardas sukādes. Sīrupi un sulas, kas radīja revolūciju manā virtuvē. Pati pārsteigta cik daudz ko var pagatavot no klasiskajiem sīrupiem un sulām. Nedomājiet, ka sulas un sīrupi ir domāti tikai imunitātes "drinkos" - tie ir kas vairāk. Tā ir garša ar kuru spēlēties un panākt super efektu un garšas. 

Atklāj revolūciju savā virtuvē !