Šī ir vienīgā mana recepšu grāmata

Šajā sadaļā dalos ar savām receptēm, kuras sastrukturizēju vairākās kategorijās: BROKASTISOTRIE ĒDIENISALĀTISALDIECITIUZTURS.

Lai ēdiens ir tavas zāles un zāles - tavs ēdiens  !  ( Hipokrats )


Attēla avots  Attēla avots

Patiesībā, šī ir vienīgā mana recepšu grāmata. Viss ko es gatavoju rodas spontāni tieši procesā. Pavārgrāmatās smeļos iedvesmu no skaistiem attēliem un dažādiem interesantiem garšu savienojumiem, taču viss pārējais ir viens vienīgs  mirklis. 

Neplānoju pat to, ko gatavot svētku reizēs, tas viss notiek procesā un arī man ir pārsteigums, kas ir sanācis. 

Bieži man cilvēki jautā ko pagatavot ? Uz ko sāku minstināties, jo patiesībā manā virtuvē ir pārāk liela spontanitāte un atbildes uz šādiem jautājumiem rodas tieši procesā. Tādēļ nekad neskaitu gramus, daudzumus, jo uzskatu, ka tas tikai traucē. Pazūd radošums, mērīšanas process ir salīdzināms ar birokrātiju :) Pazūd viss, kas vien var pazust.

 Tādēļ man nekad nav tā pa īstam padevušās "NEVESELĪGĀS" tortes, jo tur diemžēl jāmēra, savādāk var izniekot laiku un rezultāts - paši saprotiet... tāds nekāds. Un labi vien ir...jābūt formā. Šis blogs ir stāsts par veselīgu dzīvesveidu, nevis neveselīgu. Līdz ar to ļaujamies radošumam un aizmirstam par gramiem - virtuvē.Man būs ārkārtīgi liels prieks, ja kaut kas no šī Tev būs noderīgs. Dubultprieks, ja ceptus kartupeļus :) , kūciņas :), treknas mērces :) un citus neveselīgus gardumus aizstāsi ar kādu no manām idejām.   

Kā jau iepriekš minēju, manas receptes ir spontānas, līdz ar to man nav pierakstītas receptes. Viss nāk, aiziet un izgaist...Par laimi ir šis blogs, kurā fiksēju gaistošās idejas un rezultātus un tas tikai dēļ jums, jo iespējams kāda no receptēm var mainīt tavus uzskatus par ēdienu.

Agrāk domāju, kā var atteikties no neveselīgiem ēdieniem, taču sapratu, ka laime ir ārpus tiem, neveselīgi ēdieni tikai "sačakarē" visu, dienu, sajūtas, dzīves kvalitāti, draivu visu....tādēļ katra diena ir jauns starts, jauns mēģinājums pretī veselīgākam dzīvesveidam. Un ja neizdevās šodien, nepārdzīvo, mēģini rīt. Tikai ar vienu nosacījumu - TIEŠĀM MĒĢINI !!!